درباره مجموعه ایده برتر کیوان

مجموعه ایده برتر کیوان در سال 1377 با هدف واردات و توزیع تجهیزات و محصولات مدرن دندانپزشکی و برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی در این حوزه، در شهر تهران تاسیس گردیده و با بیش از دو دهه فعالیت مستمر و پویا، هم‌اکنون در زمره شرکت‌های برتر حوزه تجهیزات دندانپزشکی در کشور شناخته شده است.

محصولات و تجهیزات دندانپزشکی ارائه شده توسط مجموعه ایده برتر کیوان به شکل کاملا تخصصی شامل انواع، ایمپلنت‌های دندانی، ارتودنسی، اطفال و ترمیم ریشه می شود. همچنین در بخش لابراتوار این مجموعه که توسط سیستم CAD/CAM با نرم افزارهای به روز دنیا و دستگاه هایی نظیر اسکنر و پرینتر سه بعدی، CNC فرز 5 محور و دستگاه های وکیوم فورمر تجهیز شده است، خدمات دندانپزشکی دیجیتال، طراحی و تولید الاینرهای شفاف ارتودنسی و قطعات پروتزی ایمپلنت انجام می گردد.

همچنین مجموعه ایده برتر کیوان به منظور فروش محصولات و ارائه بهینه خدمات خود، برند MIB را با شعار "بهترین را بساز" به صورت رسمی به ثبت رسانیده و کلیه محصولات تولیدی این مجموعه با نشان و نماد MIB در بازار عرضه و ارائه می گردد.

مدیریت این مجموعه همواره در تلاش بوده با اصل مشتری مداری و کسب رضایت مشتری و بالا بردن سطح خدمات پس از فروش به عنوان ارزش سازمانی و همچنین با به کارگیری نیروهای متخصص و مجرب در همه واحدها توانسته راه خدمت بیشتر به جامعه دندانپزشکان کشور را فراهم نماید.

با چنین رویکردی که تأمین نیازهای کیفی و کمی طیف وسیعی از دندانپزشکان، در زمره اولویت‌های این شرکت قرار گرفته، علاوه بر دفتر مرکزی در تهران، شعب ایده برتر کیوان در شهرهای خراسان، همدان، آذربایجان، فارس، اصفهان، البرز، مازندران و کرمانشاه جهت سهولت در ارتباط با دندانپزشکان در سراسر کشور فعال هستند.

یکی از اهداف بلند این شرکت ورود به عرصه تولید محصولات دندانپزشکی بوده که با تکیه بر تحقیقات و آزمایشات مکرر و همچنین بهره گیری از تیم متخصص و مجرب بوده است لذا، مجموعه ایده برتر کیوان موفق به اخذ مجوز پروانه ساخت محصولات بایومتریال از اداره کل تجهیزات پزشکی گردید و در سال 1399 پا به عرصه تولید محصولات دندانپزشکی نهاد.

به این منظور کارخانه ایده برتر کیوان واقع در شهرک صنعتی بوعلی همدان شامل بخش های آزمایشگاه، اتاق تمیز کلاس C، بخش CNC تراش سوئیس تایپ، شستشوی تمام اتوماتیک دارای التراسونیک، سنبلاست، بخش درمان سطح و اسیدشویی، کمپرسور با قدرت 50 اسب بخار، دستگاه تولید آب دیونایزر دبل RO رزینی و ده ها واحد دیگر راه اندازی شد.

همزمان با افزایش دامنه فعالیت های تجاری و گسترش سهم بازار، تیم مهندسی و تحقیق و توسعه شرکت، پس از مطالعات و آزمایش‌های گسترده در زمینه تولید ایمپلنت‌های دندانی، موفق به انتقال تکنولوژی و فناوری‌های پیشرفته روز دنیا شدند و تجهیزات و زیر ساخت‌های لازم جهت تولید ایمپلنت‌های دندانی در سال 1400 در کارخانه ایده برتر کیوان آماده شده است.

جهت تضمین تداوم کیفیت حداکثری و توسعه در محصولات و خدمات ارائه شده، تمامی پروسه‌های این مجموعه از قوانین گواهینامه‌های ایزو 9001 و 13485 تبعیت می‌کند و هر ساله مورد ممیزی های قانونی قرار می گیرد.